Příspěvky

Zobrazují se příspěvky z 2018

O mně

Obrázek
Kdo vlastně jsem a co je dobré o mně vědět? Moje jméno je Renata, aktuálně mi je 25 let a společně s přítelem bydlíme v Praze. Pracuji v cestovním ruchu a jedním z důvodů je moje vášeň pro cestování a práce s lidmi. Fitness jsem si zamilovala přibližně před rokem a od té doby je to moje závislost a každodenní záležitost. Ano je nutné si říct, že bez Vojty bych k tomu asi nikdy pořádně nepřičichla.  Ano, samozřejmě jako většina lidí jsem poprvé do fitka šla kvůli tomu, že jsem chtěla zhubnout nějaké to kilo a vypadat přeci jenom o něco lépe, protože jsem se dokázala vyžrat na neuvěřitelných 80kg. Nejsem na to zrovna pyšná, ale byla to realita. Léto 2015 Ze začátku jsem dělala spoustu chyb, vyzkoušela několik diet, které nikdy nepřinesly uspokojivé výsledky. Až správná strava, tvrdý trénink a pořádný režim bylo to pravé ořechové a výsledky se začaly dostavovat. Aktuálně vážím nějakých 68kg, ale není to úplně ukazatel, kterým se řídím. Důležité pro mě je to jak se cítím a ...

Jak to všechno začalo....

Obrázek
Bylo to tuším v říjnu roku 2016, kdy jsem Vojtu neustále prosila, nutila a ječela jsem na něj, že pořád sedí doma u počítače a nic nedělá. Už to byl skoro rok co jsme spolu chodili a půl roku společného žití. Dneska se tomu smějeme a nazýváme tento rok takovým "temným obdobím" našeho společného života. Oba dva jsme nebyli v nejlepším rozpoložení. Když jsme se s Vojtou po letech zase potkali, byla jsem po rozchodu a Vojta na tom byl dost podobně a ještě do toho měl problémy v práci. Náš život byl tou dobou velmi, jak to říct...nesmyslný a jednotvárný. Zkrátka a jednoduše jsme nic moc nedělali, pouze jsme chodili do práce a naší nejlepší činností poté bylo sednout si na balkon a dát si vínko nebo pivko a takhle tam sedět dokud nebyl čas jít spát. Což bylo obvykle kolem půlnoci a nějakou tou promilí k dobru. Ano pořád jsem si říkala, že to jak žijeme, je úplně v pořádku, protože jsem se tak dvakrát za týden dokopala k tomu jet do fitka, odjet si tam nějakou lekci a jet domu si...